Ostrovní učebna & IROP & SFŽP

Naše služby

Ostrovní učebna & IROP & SFŽP

Rádi byste venkovní učebnu na vaši školní zahradě? Zajistíme Vám komplexní servis a podporu. Navhrneme optimální řešení, zajistíme přípravu všech dokumentů, společně podáme projektovou žádost v rámci výzvy IROP nebo SFŽP, pomůžeme Vám s realizací a proškolením pedagogů.

Inspirujte se

Venkovní učebna

Je odpovědí na růst cen energií a podporu udržitelného rozvoje. Jedná se o jednopodlažní víceúčelový zahradní altán z dřevěných konstrukčních prvků typu KVH s pultovou střechou s polykarbonátovou krytinou o rozměrech 6,25×4 m = 25 m2. Venkovní učebna respektuje principy „ostrovních“ systémů, je osazena řídícím PC, meteostanicí, fotovoltaickými panely, větrnou elektrárnou, nádržemi na sběr dešťové vody a systémem s demonstrací přečerpávací elektrárny.

Kontakt

Rádi přijedeme do Vaši školy a vše prokonzultujeme od A do Z. Najdeme vhodné místo pro umístění venkovní učebny na Vašem školním pozemku, naplánujeme časový harmonogram, zajistíme potřebnou dokumentaci, společně podáme a úspěšně zrealizujeme projekt, který bude v souladu s potřebami dnešního světa. Nepromeškejte pro mnoho dalších let poslední dostupné finance pro investice do zázemí a venkovních prostor Vaší školy.