NÁŠ TÝM

Petra Heinzová

Autorka myšlenky Otevřeného mlýnu, který po rekonstrukci stávajícího areálu mlýnu v Kačici poskytne prostor pro vzdělávací i zážitkový program dětí i pedagogů. Do té doby bude v provozu Klub OPEN s rozlehlou zahradou a jurtou jako zázemím a také pestrým programem. Petra je vystudovaný pedagog se zaměřením na biologii a geografii pro SŠ. Stále vyučuje a také vede několik projektů se zaměřením na vzdělání a nové metodiky včetně využívání moderních technologií. Práce s dětmi ji těší, je plná nápadů a své nadšení dokáže pozitivně přenášet na ostatní 😊

Luděk Heinz

Má na starosti financování projektu i nacházení stavebních i technologických řešení, která naplní myšlenky OPEN a udržitelnost projektu. Je-li třeba a to je poměrně často, podílí se na sekání, odvozu i dovozu všeho možného i na stavebních úpravách. Práce ve mlýně je inspirací i pro práci ve společnosti Boxed a i díky mlýnu se vize a nové produkty daří ověřit v praxi.

Romana Jindrová

Působila mnoho let jako vychovatelka a učitelka výtvarné výchovy. Organizovala pro děti pohybové i odpočinkové aktivity. Vedla také keramický kroužek. V rámci výtvarné činnosti se věnuje převážně recyklaci textilu, papíru a patinou vylepšuje starý nábytek. Maluje také obrazy. V práci s dětmi vidí motivaci i inspiraci. Říká o sobě, že tvořit ji opravdu hodně baví a důležitý je pro ni samotný prožitek z procesu tvoření 😊

Barbora Kodetová

Bára ráda pracuje s dětmi a vymýšlí pro ně program. Je skautkou od svých 10 let. Několik let vedla skautský oddíl Benjamínků a Světlušek. Nyní studuje sociální pedagogiku. Sama o sobě říká, že se snaží žít udržitelně s ohledem na životní prostředí. Mezi její záliby patří fotografování a pečení.

Jiří Mikovec

Jiří zajišťuje svoz dětí od ZŠ z okolních obcí (Lány, Stochov, Tuchlovice, Smečno, Libušín, Nové Strašecí) do našeho Klubu OPEN v Kačici. Je zodpovědný a pečlivý. Můžete si být jisti, že Vaše děti jsou při přepravě v dobrých rukou.

Jitka Hejná

Má na starosti provoz odpoledního Klubu OPEN (září-červen) a organizaci letních příměstských táborů. Ráda přináší nové podněty a nápady na vylepšení.

Dosavadní pozitivní zpětná vazba rodičů i dětí nás velmi těší a ujišťuje nás, že jsme se vydali správným směrem a naše práce má smysl. Pokud máte nějaké dotazy, nápady či připomínky, směřujte je prosím na Jitku (jhejna@itveskole.cz).