PROJEKTOVÉ DNY

Naše služby

Projektové dny v Otevřeném mlýně
& Zájmové kroužky

Přijeďte za námi do Otevřeného mlýna v rámci výuky či volnočasových aktivit. Jsme otevření kreativním myšlenkám a nápadům. Podporujeme udržitelný rozvoj s využitím moderních technologií. Tyto myšlenky aplikujeme při přeměně starého mlýna a stavíme na nich program pro děti.

Těšíme se na vás

Rezervace termínu

V rámci projektových dnů nabízíme témata, která nám jsou blízká jako EVVO, BOV, udržitelný rozvoj, kreativita, logické myšlení. Program je určen pro mateřské školy a především 1. stupně základních škol. Je sestaven na 4x 45 minut pro skupinu 10-25 účastníků.

Dle Vašeho přání Vám rádi poskytneme prostor pro uskutečnění Vaší akce. Zanechte prosím na sebe kontakt, ozveme se Vám zpět a domluvíme se.

Výstupy

V rámci realizace projektových dnů od nás děti obdrží kromě, věříme, příjemných zážitků malou památku na Otevřený mlýn. Škole předáme předpřipravený výstup pro vykázání MŠMT společně se smlouvou s odborníkem z praxe.

Reference

Za dobu práce s dětmi registrujeme více než 300 účastníků, kteří se k nám mnohdy opakovaně vrací v rámci příměstských táborů či odpoledního klubu. Spolupracujeme s desítkami škol a zástupci z obce v okolí. Máme pozitivní ohlasy na akce pořádané pro širokou dětskou veřejnost jako kačický masopust či strašidelná stezka.