AKTUÁLNÍ ZPRÁVY ZE MLÝNA

Dětské oslavy

Milí rodiče, organizace oslavy někdy zabere hodně času. Zkuste si ulehčit práci a využijte možnosti uspořádat dětskou oslavu v Otevřeném mlýně v Kačici.

Přečíst více »

Venkovní dobrodružství

Venkovní dobrodružství Nový kroužek pro rodiče s malými dětmi Kroužek Venkovní dobrodružství je určen pro maminky/tatínky a jejich malé objevitele ve věku od 2 do 4 let.

Přečíst více »

KROUŽEK PRO PŘEDŠKOLÁČKY

Podpoříme předškoláčky při osvojení všech dovedností, které by měli umět před vstupem do 1. třídy. Při vstupu do školy čeká prvňáčky mnoho nového. Ulehčíme jim tento přechod a včas je seznámíme se vším, co budou na začátku první třídy potřebovat znát a umět, aby měli dobrý základ pro další vzdělání. Vytváříme respektující a motivační prostředí. Individuální přístup s ohledem na rozdílné potřeby.

Přečíst více »

Angličtina pro studenty a dospělé

Posuňte svou angličtinu na vyšší level! Ať už se připravujete na maturitu, chystáte se do zahraničí nebo si potřebujete zlepšit angličtinu kvůli práci, milá lektorka Terezka Vás ve Vaší snaze podpoří. Nabízíme individuální přístup.

Přečíst více »

Workshopy Lesní Ateliér

Nově jsme do programu v Otevřeném Mlýně v Kačici zařadili kreativní workshopy s jednorázovým vstupem, kterých se může zúčastnit dítě samotné, případně i s doprovodem (maminka, babička, …). Zpříjemněte si část odpoledne v pohodové atmosféře zahradní jurty a zahrady, kde se děti schází každé pondělí a kde vznikají originální díla.

Přečíst více »